Selim TIRAK

1974 yılında Van’da doğdu ilk ve orta eğitimini Van’da tamamladıktan sonra lise eğitimine Van Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Elektronik Bölümünde devam ederek 1991 yılında mezun oldu. 1998 yılında Van Yüzüncü Yılı Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Bölümünden mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldu.

Ağrı Tapu Müdürlüğünde 2001 yılında  başladığı memuriyet hayatında Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün taşra birimlerinde çeşitli görevlerde bulundu. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü tarafından açılan Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavını kazanarak 2008 yılında Tapu Sicil müdür Yardımcısı, 2020 yılında yapılan sınavı kazanması sonucunda da Tapu Müdürü oldu.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü tarafından yapılan birçok hizmet içi eğitim, kurs ve seminerlere katılmış özellikle  2014 yılında yapılan ‘’Eğiticilerin Eğitimi’’ kursuna katılması nedeniyle bağlı olduğu Bölge Müdürlüğü tarafından çeşitli tarihlerde yapılan hizmet içi eğitim kurslarında Eğitmen olarak da görev aldı.

Halen Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü XV. Bölge Müdürlüğüne bağlı Van/Edremit Tapu müdürlüğünde Tapu Müdürü olarak görevine devam etmek olup, evli iki kız çocuğu babasıdır.

About the Author

You may also like these

%d blogcu bunu beğendi: